Showbizrilindjaere.press

Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Dua Lipa pjesë e albumit të reperit të njohur amerikan
Ende nuk dihet data e publikimit të reperit Kanye Loading… Ende nuk dihet data e publikimit të reperit Kanye Reperi i njohur amerikan, Kanye West po planifikon të bashkëpunojë me këngëtaren e njohur shqiptare, Dua Lipa për albumin e tij të ri. Sipas së përditshmes The Sun, në albumin e tij të titulluar “Yandhi” do të ketë vend edhe për një bashkëpunim me Dua Lipën dhe ai është energjik për…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Vajza e Lyrical Sonit argëtohet me këngën e Taynës
Eva e ëmbël Loading… Eva e ëmbël Festim Arifi, i njohur si Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij, Gresa Krasniqi – Arifi janë çifti më i dashur për publikun. Ata janë martuar në gusht të vitit 2014 dhe kanë dy vajza, Evën dhe Erikën. Gresa solli një storie të vajzës së saj, Evës teksa argëtohet me këngën “Columbiana” të Taynës, shkruan rtv21.tv “Columbiana” është hapi i parë dhe shumë i…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Të premten publikohet kënga e re nga Ana Kabashi
Pamje nga klipi Loading… Pamje nga klipi Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi ka paralajmëruar fansat e saj se të premten do të publikojë projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Ana ka publikuar një fotografi nga xhirimet e videoklipit, teksa ka zbuluar se kënga e re titullohet “Kqyre Ti”. “Te premten ‘Kqyre Ti’”, ka shkuar këngëtarja krahas fotografisë. Ndryshe, “Na thej” është projekti i fundit muzikor që Ana…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Kështu flet Agnesa lidhur me planet për tu bërë nuse
“Kam filluar ta humb atë kuptimin e vërtetë që kanë vajzat për fustanin e nusërisë” Loading… “Kam filluar ta humb atë kuptimin e vërtetë që kanë vajzat për fustanin e nusërisë” Ish miss Kosova, Agnesa Vuthaj është njëra ndër femrat më të komentuara të showbiz-it për pamjen e saj të jashtme.  Agnesa është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, në të cilin ka mbi 200 mijë ndjekës. Ajo vazhdimisht publikon…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Dafina Zeqiri ka bërë edhe një ndryshim në pamje
Ndyrshimi i radhës nga Dafina Loading… Ndyrshimi i radhës nga Dafina Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret shqiptare që nuk heziton asnjëherë që të bëjë eksperimente me dukjen e saj, si për projekte të reja muzikore dhe për paraqitje në koncerte ashtu edhe në jetën e përditshme, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës, këngëtarja përmes një video ka treguar ndryshimin e fundit që ka bërë…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Vizita që e emocionoi Mimoza Shkodrën
Mimoza ka filluar pushimet Loading… Mimoza ka filluar pushimet Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra ka nisur pushimet në Emiratet Arabe, dhe një vizitë që ka bërë në xhaminë Sheikh Zayed, e ka emocionuar atë. Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar fotografi dhe video nga momentet që po kalon atje, shkruan rtv21.tv “Emocionuese….ndjenjë e bukur”, ka shkruar krahas videos së shkrepur në xhaminë Sheikh Zayed. Ndryshe, “Valla” është projekti i fundit muzikor nga…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Kështu duket Morena Taraku në fotografinë e pasaportës
Morena nuk heziton të tregojë fotografinë e pasaportës Loading… Morena nuk heziton të tregojë fotografinë e pasaportës Udhëtimet e shumta në vende luksoze, veshjet e shtrenjta dhe deri tek gjërat më thjeshta që këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku i publikon në rrjetin social Instagram, rrëmbejnë vëmendje të madhe, shkruan rtv21.tv Së fundi, Morena ka ndarë me ndjekësit e saj, fotografinë e saj të pasaportës në të cilën duket më ndryshe. “Ma…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Momenti kur Tuna puth Patrisi në klipin e ri
A ju ka rënë në sy ky moment? Loading… A ju ka rënë në sy ky moment? Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu- Tuna dje ka publikuar shtatë këngët e albumit të ri “Fortuna” të ri të cilat po priten mirë nga publiku dhe prej secilës bartet nga një mesazh, shkruan rtv21.tv Kënga “Tani m’ke zemer” siç ka thënë Tuna i kushtohet të gjithë njerëzve që pa vetdije ia ‘kanë…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Reagimi i Luana Vjollcës pas një artikulli në media serbe se e urren Serbinë
“Dhe unë po ju them SHUMË MIRË QË E DINI!! Loading… “Dhe unë po ju them SHUMË MIRË QË E DINI!! Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Luana Vjollca ka reaguar në lidhje me një shkrim të një media serbe. Artistja ka bërë të ditur se në këtë artikull, kjo media serbe ka shkruar se Luana e urren Serbinë. “Gazetat serbe paskan shkruar sa shume e urrej Serbine dhe sa shume…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Tuna tregon se kujt ia dedikoi këngët e albumit
“Fortuna” që shkaktoi Tuna dhe mesazhet që bart Loading… “Fortuna” që shkaktoi Tuna dhe mesazhet që bart Albumi “Fortuna” i këngëtares Altuna Sejdiu, ka pushtuar lajmet e show-bizit. Shtatë këngët e këtij projekti po priten mirë nga publiku dhe prej secilës bartet nga një mesazh. Albumi u promovua me 8 mars të këtij viti, pikërisht në “Ditën e Gruas”, dhe jo rastësisht është bërë një gjë e tillë. Përmes teksteve…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
A ju ka rënë në sy detaji interesant në klipin e ri të Tunës?
Diçka që nuk është parë me herët Loading… Diçka që nuk është parë me herët Tuna mbrëmë ka publikuar në Youtube albumin e saj të ri “Fortuna”, të cilin e ka promovuar me 8 mars në Maqedoni. Për shtatë këngët e albumit Tuna ka realizuar nga një klip artisitk, të cilët janë menduar deri në detajin e fundit, shkruan rtv21.tv Për klipet Tuna ka bashkëpunuar me Astrit Ismaili, i cili…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Gruaja e Daut Haradinajt tërheqëse në imazhet e fundit
Lola duket atraktive Loading… Lola duket atraktive Në mesin e grave më të komentuara të showbizzit, padyshim që është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt, Lola Haradinaj. Moderatorja e njohur në rrjetin social Instagram ndan fotografi të bukura me ndjekësit e saj, e në disa storie që ka publikuar në Instagram ajo shfaqet shumë tërheqëse, shkruan rtv21.tv E veshur me të zeza, Lola duket si një zonjë e…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Kur Endriti i Presidentit ishte fëmijë
Fotografi kur Presidenti dhe Lumja ishin më të rinj Loading… Fotografi kur Presidenti dhe Lumja ishin më të rinj Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është i martuar me Lumnije Thaçin, me të cilën kanë djalin, Endritin. Krahas politikës, i pari i vendit e prezantoi edhe familjen e tij, shkruan rtv21.tv Djali i tij, Endriti, i cili ka 19 vjet shumë shpesh ishte pjesë e mediave lidhur me jetën e tij…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Fifi bën tatuazh, këto janë fjalët që gdhendi në shpinë
Fifi bën tatu në shpinë Loading… Fifi bën tatu në shpinë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi ka bërë një tatuazh domethënës në shpinë. Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja, gjersa nga një imazh i publikuar në Instagram, ajo ka treguar se cila janë fjalët që i ka gdhendur në shpinë, shkruan rtv21.tv “Në disa raste engjëll, në disa raste djall. Gjithmonë femër e fuqishme”, është…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
E pyetën se a e mendoi veten si nuse shqiptare, gruaja e Lorik Canës befason me përgjigje
Përgjigja e Monikës Loading… Përgjigja e Monikës Bashkëshortja e Lorik Canës, Monika Cana ka befasuar ndjekësit e saj me një përgjigje në Instagram. Dikush nga ndjekësit e ka pyetur atë në lidhje me martesën e saj me Lorik Canën dhe ajo i ka dhënë këtë përgjigje. “E kishe menduar ndonjehere qe mund te ishe nje nuse shqiptare”, ajo i tha se “një nuse eshte e njejte ne te gjitha kombesite”,…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Tayna tërheqëse në imazhet e fundit
Po shijon pushimet në Tajlandë Loading… Po shijon pushimet në Tajlandë Rep-artistja e mirënjohur, Tayna tash e sa ditë po shijon pushimet në Tajlandë. Nga pushimet Tayna po sjell vazhdimisht fotografi të bukura, në të cilat duket edhe mjaft seksi. Një video të cilën e ka publikuar sot në Instagram, Tayna shfaq linjat e saj perfekte trupore, shkruan rtv21.tv “Shijoje çdo moment të jetës. Është shumë e shkurtër për ta…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Video të ëmbla të Mozzikut me të bijën
Hana e ëmbël Loading… Hana e ëmbël Çifti më i dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana në dhjetor të vitit 2018 janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Hana. Hana e ëmbël, nga imazhet e publikuara në Instagram nga prindërit e saj, duket se i ngjan shumë të ëmës, shkruan rtv21.tv Momentet e bukura me Hanën çifti i ndan në…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Ronela “Pa dashni”
Kështu do të duket Ronela në klipin e ri Loading… Kështu do të duket Ronela në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka paralajmëruar fansat se ka gati një projekt të ri muzikor që pritet shumë shpejt të publikohet, shkruan rtv21.tv Ronela ka zbuluar se kënga e saj e re do të titullohet “Pa dashni”, teksa nuk ka bërë të ditur detaje të tjera. Fotografia se si do…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Publikohet të gjitha këngët e albumit të ri të Tunës
Kënga “Harrova” rikthen Armend Rexhepagiqin në muzikë Loading… Kënga “Harrova” rikthen Armend Rexhepagiqin në muzikë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Altuna Sejdiu- Tuna ka publikuar sot në Youtube të gjitha këngët e albumit të saj të ri “Fortuna”, të cilin e ka promovuar më 8 mars me një koncert në Filharmoninë e Maqedonisë, shkruan rtv21.tv Albumi i Tunës ka shtatë këngë, dy prej të cilave janë bashkëpunime, një me artistin e mirënjohur, Armend…
Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz
Era Istrefi sjell pamje nga klipi i ri
Kështu do të duket Era në klipin e ri Loading… Kështu do të duket Era në klipin e ri Dy këngëtaret e njohur shqiptare, Era dhe Nora Istrefi kohë më parë patën paralajmëruar që janë duke punuar në një projekt muzikor të përbashkët. “Nuk e di” titullohet kënga që i ka bërë bashkë motrat Istrefi, e cila pritet të publikohet në fund të muajit mars, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social…