Lajme të ndryshme

Lajmet Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë
Seanca të reja për rastet e PSP-së “Magyar Telekom”, “Tarifa” dhe “Toplik”
Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të mbahet seanca për rastet e PSP-së “Magyar Telekom”, “Tarifa” dhe “Toplik”, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjykimi për rastin…
Lajmet Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë
Masakra në Zelandën e Re, 3-vjeçari thuhet se vrapoi drejt vrasësit, mendoi se ishte lojë!
Media prestigjioze amerikane, Washington Post në një artikull të botuar së fundmi ka zbuluar detaje të reja vërtetë tronditëse rreth masakrës së kryer nga Branton…