Lajmet Lajmet Nderkombëtare Lajmet Rajonale Lajmet Vendore Politikë Showbiz

Për herë të parë Tayna shfaqet pa grim

Artisja vë në pah edhe format trupore

Artisja vë në pah edhe format trupore

Rep artistja e njohur, Tayna ishte sensacioni i vitit 2018 për skenën muzikore shqiptare.

Artistja karrierën e saj muzikore e filloi këtë vit duke lansuar 5 këngë që rezultuan që të gjitha të suksesshme, shkruan rtv21.tv

Tayna është aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat poston imazhe nga përditshmëria e saj. Së fundmi në rrjetin social, Instagram ajo ka postuar një video ku shihet pa grim dhe duke shfaqur në pah linjat trupore.

Tayna edhe në intervista ka deklaruar që mesazhi i saj si artiste është t’iu thotë vajzave ta duan dhe pranojnë vetën ashtu siç janë.

“Pow pow” është projekti i fundit i artistes që është lansuar në muajin nëntor dhe deri më tani numëron mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *