aksidentrilindjaere.press

Lajmet Media Politikë
Makina del nga rruga, humb jetën pasagjeri
Aksident me vdekje në autostradën Lushnje-Fier. Sipas policisë lokale 45-vjeçari I.B, nga Elbasani, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka dalë nga rruga. Në makinë në vendin e pasagjerit ndodhej dhe 37-vjeçari H.G.Nga akaidenti ky i fundit humbi jetën rrugës për në spital, ndërsa drejtuesi është në gjendje të rëndë. Paraprakisht dyshohet se aksidenti ndodhi për shkak të shpejtësisë së lartë dhe terrenit të lagësht./Opinion.al/
Lajmet Media Politikë
Ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Itali, kush është i riu shqiptar
Dy të rinj humbën jetën tragjikisht pasditen e së dielës në Pesaro të Italisë, ndërsa 5 të tjerë mbetën të plagosur. Viktimat janë shqiptari Juendi Xhani, vetëm 20-vjeç, dhe 23-vjeçari Giuseppe Troisi, të cilët kanë ndërruar jetë menjëherë. Së bashku me ta, në makinën Audi A4 që drejtohej nga  Giuseppe Troisi ndodheshin edhe dy vajza të moshës 22 dhe 19 vjeç, të cilat mbetën të plagosura rëndë. Ndërsa pasagjerët e automjetit…
Lajmet Media Politikë
Ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Itali, kush është i riu shqiptar
Dy të rinj humbën jetën tragjikisht pasditen e së dielës në Pesaro të Italisë, ndërsa 5 të tjerë mbetën të plagosur. Viktimat janë shqiptari Juendi Xhani, vetëm 20-vjeç, dhe 23-vjeçari Giuseppe Troisi, të cilët kanë ndërruar jetë menjëherë. Së bashku me ta, në makinën Audi A4 që drejtohej nga  Giuseppe Troisi ndodheshin edhe dy vajza të moshës 22 dhe 19 vjeç, të cilat mbetën të plagosura rëndë. Ndërsa pasagjerët e automjetit…
Lajmet Media Politikë
Ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Itali, kush është i riu shqiptar
Dy të rinj humbën jetën tragjikisht pasditen e së dielës në Pesaro të Italisë, ndërsa 5 të tjerë mbetën të plagosur. Viktimat janë shqiptari Juendi Xhani, vetëm 20-vjeç, dhe 23-vjeçari Giuseppe Troisi, të cilët kanë ndërruar jetë menjëherë. Së bashku me ta, në makinën Audi A4 që drejtohej nga  Giuseppe Troisi ndodheshin edhe dy vajza të moshës 22 dhe 19 vjeç, të cilat mbetën të plagosura rëndë. Ndërsa pasagjerët e automjetit…
Lajmet Media Politikë
Ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Itali, kush është i riu shqiptar
Dy të rinj humbën jetën tragjikisht pasditen e së dielës në Pesaro të Italisë, ndërsa 5 të tjerë mbetën të plagosur. Viktimat janë shqiptari Juendi Xhani, vetëm 20-vjeç, dhe 23-vjeçari Giuseppe Troisi, të cilët kanë ndërruar jetë menjëherë. Së bashku me ta, në makinën Audi A4 që drejtohej nga  Giuseppe Troisi ndodheshin edhe dy vajza të moshës 22 dhe 19 vjeç, të cilat mbetën të plagosura rëndë. Ndërsa pasagjerët e automjetit…
Lajmet Media Politikë
Detaje/ Makina përplas motoçikletën, humbin jetën burrë e grua
Aksident tragjik në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është përplasur me një motoçikletë, me të cilën po udhëtonin një çift. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Ai ka ndërruar jetë në vend. E plagosur rëndë ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, e cila fatkeqësisht ka humbur jetën në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./ Opinion.al
Lajmet Media Politikë
Detaje/ Makina përplas motoçikletën, humbin jetën burrë e grua
Aksident tragjik në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është përplasur me një motoçikletë, me të cilën po udhëtonin një çift. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Gentjan Karazajmi ka ndërruar jetë në vend. E plagosur rëndë ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, Klodiana, e cila fatkeqësisht ka humbur jetën në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./…
Lajmet Media Politikë
Makina përplas motoçikletën, humb jetën 34-vjeçari
Aksident me vdekje në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është pëprlasur me një motoçikletë. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Ai ka ndërruar jetë në vend. I plagosur rëndë ka mbetur dhe një tjetër person që ishte në motoçikletë, i cili është dërguar në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./ Opinion.al
Lajmet Media Politikë
Makina përplas motoçikletën, humb jetën 34-vjeçari
Aksident me vdekje në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është pëprlasur me një motoçikletë. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Ai ka ndërruar jetë në vend. I plagosur rëndë ka mbetur dhe një tjetër person që ishte në motoçikletë, i cili është dërguar në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./ Opinion.al
Lajmet Media Politikë
Detaje/ Makina përplas motoçikletën, humbin jetën burrë e grua
Aksident tragjik në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është përplasur me një motoçikletë, me të cilën po udhëtonin një çift. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Ai ka ndërruar jetë në vend. E plagosur rëndë ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, e cila fatkeqësisht ka humbur jetën në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./ Opinion.al
Lajmet Media Politikë
Detaje/ Makina përplas motoçikletën, humbin jetën burrë e grua
Aksident tragjik në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është përplasur me një motoçikletë, me të cilën po udhëtonin një çift. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Ai ka ndërruar jetë në vend. E plagosur rëndë ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, e cila fatkeqësisht ka humbur jetën në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./ Opinion.al
Lajmet Media Politikë
Detaje/ Makina përplas motoçikletën, humbin jetën burrë e grua
Aksident tragjik në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është përplasur me një motoçikletë, me të cilën po udhëtonin një çift. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Ai ka ndërruar jetë në vend. E plagosur rëndë ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, e cila fatkeqësisht ka humbur jetën në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./ Opinion.al
Lajmet Media Politikë
Detaje/ Makina përplas motoçikletën, humbin jetën burrë e grua
Aksident tragjik në aksin Maqellarë- Peshkopi. Sipas policisë lokale një automjet është përplasur me një motoçikletë, me të cilën po udhëtonin një çift. Përplasja ka qenë fatale për drejtuesin 34-vjeçar të motoçikletës. Ai ka ndërruar jetë në vend. E plagosur rëndë ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, e cila fatkeqësisht ka humbur jetën në spital. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, ndërsa po heton shkaqet që sollën aksidentin./ Opinion.al
Lajmet Media Politikë
FOTOVIDEO/Kamioni shkatërron makinat në Gjilan, 1 i vdekur, 16 plagosen
Një aksident i rëndë është regjistruar sot në komunën e Gjilanit në Kosovë, si pasojë e të cilit humbi jetën një person ndërsa 16 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Të plagosurit po marrin ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Gjilanit. Dy prej tyre janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Gjithçka ndodhi në orët e pasdites, teksa një kamion shkaktoi një aksident zinxhir në qytet duke përplasur disa…
Lajmet Media Politikë
Video/Kamioni shkatërron makinat, 1 i vdekur e dhjetëra të plagosur
Një aksident i rëndë është regjistruar sot në komunën e Gjilanit në Kosovë, si pasojë e të cilit humbi jetën një person ndërsa 16 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Të plagosurit po marrin ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Gjilanit. Dy prej tyre janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Gjithçka ndodhi në orët e pasdites, teksa një kamion shkaktoi një aksident zinxhir në qytet duke përplasur disa…
Lajmet Media Politikë
Video/Kamioni shkatërron makinat, 1 i vdekur e dhjetëra të plagosur
Një aksident i rëndë është regjistruar sot në komunën e Gjilanit në Kosovë, si pasojë e të cilit humbi jetën një person ndërsa 16 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Shumica e të plagosurve po marrin ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Gjilanit, ndërsa tre prej tyre janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Gjithçka ndodhi në orët e pasdites, teksa një kamion shkaktoi një aksident zinxhir në qytet…
Lajmet Media Politikë
Video/Kamioni shkatërron makinat, 1 i vdekur e dhjetëra të plagosur
Një aksident i rëndë është regjistruar sot në komunën e Gjilanit në Kosovë, si pasojë e të cilit humbi jetën një person ndërsa 16 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Shumica e të plagosurve po marrin ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Gjilanit, ndërsa tre prej tyre janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Gjithçka ndodhi në orët e pasdites, teksa një kamion shkaktoi një aksident zinxhir në qytet…
Lajmet Media Politikë
Makina përplaset me shtyllën, vdes 19-vjeçari shqiptar në Itali
Një aksident me pasojë vdekjen e një 19-vjeçari shqiptar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Treviso të Italisë. Sipas mediave italiane rreth orës 5 e 20 të mëngjesit, një makinë e tipit Benz Mercedes ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe më pas  është përplasur me një nga shtyllat prej betoni që shërbenin për ndriçim. Si pasojë ka mbetur i vdekur pasagjeri 19-vjeçar me origjinë shqiptare Klisman Gjini dhe …
Lajmet Media Politikë
Nxitonte për në punë, i riu shqiptar humb jetën tragjikisht në aksident
Një i ri shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Aksidenti fatal sipas mediave vendase ka ndodhur në orën 7.00 të mëngjesit, në rrugën provinciale që lidh Gallipolin me San Nicolan, pranë fshatit Chiesanuova. Viktimë e këtij aksidenti mbeti një shqiptar 20 vjeçar, i cili humbi kontrollin e makinës Alfa147, me të cilën po  udhëtonte Makina që ishte në pronësi të babait të viktimës, u përplas me një pemë. Kanë…
Lajmet Media Politikë
Nxitonte për në punë, i riu shqiptar humb jetën tragjikisht në aksident
Një i ri shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Aksidenti fatal sipas mediave vendase ka ndodhur në orën 7.00 të mëngjesit, në rrugën provinciale që lidh Gallipolin me San Nicolan, pranë fshatit Chiesanuova. Viktimë e këtij aksidenti mbeti një shqiptar 20 vjeçar, i cili humbi kontrollin e makinës Alfa147, me të cilën po  udhëtonte Makina që ishte në pronësi të babait të viktimës, u përplas me një pemë. Kanë…