beberilindjaere.press

Lajmet Media Politikë
Një këngë me Bebe Rexhën, Dua Lipën dhe Ava Max? Rita Ora thyen heshtjen
Kur Bebe Rexha i bëri një ftesë tre këngëtareve të njohura shqiptare në Britaninë e Madhe për të bashkëpunuar, të gjithë shqiptarët u entuziamuan. Por që pas atij statusi, dhe pas konfirmimit të artisteve për këngën, u duk se projekti u harrua. Por Rita Ora në një intervistë për radion filipinase “MYX” u shpreh optimiste  rreth këtij bashkëpunimi me artistet shqiptare, Bebe Rexhën, Dua Lipën dhe Ava Max. “Nuk kemi…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Nuk flisnin pas klipit provokues,këngëtarja shqiptare pajtohet me të atin
Bebe Rexha duket se i ka lënë pas konfliktet me të atin. Këngëtarja e famshme shqiptare u fotografua të hënën në mbrëmje me babin e saj, Flamur Rexhën. Sipas “Daily Mail” ata u panë në New York City, kapur dorë për dore dhe mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit. Kujtojmë se jo shumë  ditë më parë  Bebe Rexha u nis drejt New Yorkut për të takuar babain, i…
Lajmet Media Politikë
Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq, fustanet më të komentuara në “Grammy”
Ceremonia e 61-të e çmimeve “Grammy”, që u mbajt në Qendrën Staples në Los Angeles, përpos vlerësimit të arritjeve në industrinë muzikore, ndarjes së çmimeve e perfomancave elektrizuese të artistëve, është cilësuar gjithashtu vit pas viti si një pasarelë e vërtetë yjesh. Ç’veshën VIP-at në tapetin e kuq? Nga kapelja e Jennifer Lopez, deri te fustani unik i Cardi B, ja cilat ishin veshjet më të përfolura të ceremonisë: /E.M
Lajmet Media Politikë
Bebe Rexha dëshiron një bashkëpunim me tri këngëtaret e famshme shqiptare
Bebe Rexha tregoi se dëshiron një bashkëpunim me tri këngëtaret më të njohura me origjinë shqiptare, Rita Orën, Dua Lipën dhe Ava Max-ën. Ajo e tregoi këtë publikisht përmes një postimi në Twitter, ku Bebe shkroi: “Dua një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën, Ava Max”, duke e shoqëruar me ikonat e ngjyrave kuq e zi. Pas statusit të saj reagoi Ava Max, e cila shkroi: Marmaladë e re me zonjusha, duke e…
Lajmet Media Politikë
Meghan nuk do të punësojë një dado, ja kujt do ti besohet bebja mbretërore
Sipas burimeve për “Vanity Fair”, Meghan dhe Harry nuk do të punësojnë një dado, por do t’i besojnë fëmijën e tyre nënës së dukeshës. Bebja mbretërore pritet të vijë në jetë, në muajin prill. Çifti gjithashtu insiston fort që dhoma e foshnjës mbretërore të vëzhgohet nga kamerat e sigurisë, të ketë sistem audio, si dhe dritare të sigurta. Kështu Meghan dhe Harry do mund të kontrollojnë gjithçka nga telefonat e…
Lajmet Media Politikë
Meghan pret djalë apo vajzë? Dekori i dhomës së bebit na bëri më konfuz
Dekori i dhomës na tregon detaje më të hollësishme rreth gjinisë së foshnjës së Meghan dhe Princit Harry. Sipas korrespondentes mbretërore Katie Nicholl, bebi do të akomodohet në një dhomë që tejkalon pritshmëritë e secilit prej nesh. Deri më tani çifti ka vendosur të mos e zbulojë gjininë e foshnjës. “Sipas burimeve që po ndihmojnë me rinovimet e shtëpisë së tyre, dhoma e bebit do të jetë shumë moderne. Ngjyrat…
Lajmet Media Politikë
Këngëtarja shqiptare kërkoi burrë, Flori i troket në derë: Jam unë, burri
Flori Mumajesi ia ka plotësuar dëshirën këngëtares shqiptare, Bebe Rexha për Vitin e Ri. Më 1 janar, bukuroshja shqiptare kërkoi një partner dhe i dedikoi një mesazh bashkëshortit të saj të ardhshëm, të cilit i shprehu dashurinë ende pa e njohur. “Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja edhe më gjej. Dhe të dua”. Ndaj këngëtari Flori Mumajesi i shkroi një mesazh privat Bebe Rexhës, duke u vetëofruar si…
Lajmet Media Politikë
Elvana Gjata “xing” me këngëtaren e famshme shqiptare
Ndonëse ka kaluar një kohë e gjatë që nga performanca e këngëtares Elvana Gjata në emisionin “Xing me Ermalin” ku ajo performoi disa këngë të albumit “3EP’, fustanit që ajo mbante veshur gjatë performancës duket se nuk i ka ikur koha. Së fundmi, një tjetër artiste është shfaqur me të njëjtin fustan dhe ajo është këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha. Rexha ka zgjedhur gjithashtu këtë krijim të stilistit shqiptar…