Emiliano Salarilindjaere.press

Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
Mesazhet e fundit Emiliano Sala i ka shkëmbyer me të dashurën sekrete
Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det. Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy mbanin lidhje…
Lajmet Media Politikë
E fundit/ Nxirret nga fundi i detit trupi, dyshohet i futbollistit
Roja bregdetare britanike ka mundur të rikuperojë sot nga fundi i detit një nga trupat e humbur në aksidentin ajror ku u përfshi dy javë më parë avioni kur udhëtonte futbollisti argjentinas Emiliano Sala. Policia britanike nuk ka dhënë informacione nëse bëhet fjalë për trupin e futbollistit apo të pilotit. Trupi do ti nënshtrohet mjekësisë ligjore dhe më pas do të ketë një komunikatë për shtyp. Sipas Policisë Britanike, operacioni…
Lajmet Media Politikë Sport
Videomesazhi/ Lutja e motrës së futbollistit të zhdukur, më gjeni trupin
Policia e Guirnesit mbylli kwrkimet pwr gjetjen e avionit ku udhwtonte futbollisti argjentinas, Emiliano Sala, pas 72 orw kwrkimesh. Por wshtw motra e lojtarit qw duhet tw mbwrrinte nw Kardif, ajo qw kwrkon nwpwrmjet njw videomesazh qw operacioni pwr gjetjen e vwllait tw saj tw mos ndwrpritet. E dwshpwruar ajo i ka bwrw thirrje tw gjithwve tw jenw nw kwrkim. “Përshëndetje të gjithëve. Jam Romina Sala, e motra e Emilianos.…
Lajmet Media Politikë Sport
Avioni me futbollistin e zhdukur, policia dorëzohet në kërkimet e saj
Policia britanike është dorëzuar në kërkimet për gjetjen e avionit ku udhëtonte futbollisti argjentinas Emiliano Sala. Pas 72 orësh kërkime, nuk ka asnjë gjurmë nga avioni i zhdukur. Po kështu janë shuar edhe shpresat për të gjetur të mbijetuar nga ajo që tashmë mund të quhet konsumimi i një tragjedie ajrore. “Daily Mail” thotë se kërkimet që nisën ditën e hënë dhe vazhduan deri në mesditën e sotme do të…
Lajmet Media Politikë Sport
Video/ Rrënqethin tifozët e PSG, thirret në kor emri i lojtarit të zhdukur
Futbollisti argjentinas, Emiliano Sala rezulton i zhdukur prej 36 orësh dhe deri më tani nuk ka asnjë gjurmë nga avioni me të cilin ai udhëtonte drejt Kardifit. Sonte në mbrëmje tifozët e PSG, ia kanë kushtuar ovacionet pikërisht futbollistit të humbur. Siç shikohet edhe në videon e mëposhtme, ata kanë brohoritur në kor emrin e tij në stadiumin Parc des Princes në ndeshjen kundër Strasbourg. Les ultras du #PSG rendent…
Lajmet Media Politikë Sport
Video/ Rrënqethin tifozët e PSG, thirret në kor emri i lojtarit të zhdukur
Futbollisti argjentinas, Emiliano Sala rezulton i zhdukur prej 36 orësh dhe deri më tani nuk ka asnjë gjurmë nga avioni me të cilin ai udhëtonte drejt Kardifit. Sonte në mbrëmje tifozët e PSG, ia kanë kushtuar ovacionet pikërisht futbollistit të humbur. Siç shikohet edhe në videon e mëposhtme, ata kanë brohoritur në kor emrin e tij në stadiumin Parc des Princes në ndeshjen kundër Strasbourg. Les ultras du #PSG rendent…
Lajmet Media Politikë Sport
Si e parandjeu aksidentin, zbulohet mesazhi i futbollistit për miqtë
Mediat argjentinase kanë publikuar një mesazh zanor që Emiliano Sala iu ka dërguar miqve të tij, pak para se të zhdukej aeroplani në të cilin ai ndodhej. Në audio mesazhin, i cili thuhet se është dërguar në një grup në WhatsApp të përbërë nga miqtë dhe shokët e 28-vjeçarit thuhet:  “Përshëndetje vëllezër të vegjël, si jeni njerëz të krisur? Jam vërtet i lodhur, isha këtu në Nantes duke bërë gjëra,…
Lajmet Media Politikë Sport
Zhdukja pa gjurmë e futbollistit, kush janë kuqezinjtë që luajtën me të
Të gjithë po luten për jetën e Emiliano Sala. futbollistit argjentinas që u zhduk mëngjesin e sotëm ndërsa udhëtonte me një avion të vogël drejt Kardifit. Ndër ata që luten janë edhe dy futbollistë të Kombëtares së Shqipërisë, që kanë luajtur me të, respektivisht Emir Lenjani dhe Lorik Cana. Të dy kuqezinjtë kanë luajtur me Salan te Nanta. Lorik Cana ka postuar një foto me Salan dhe poshtë saj la…
Lajmet Media Politikë Sport
Avioni i zhdukur me futbollistin, gjenden mbetje në det
Avioni që transportonte Emiliano Sala, futbollistin e Nantës për në Kardif u zhduk sot paradite nga radarët dhe deri më tani nuk ka asnjë gjurmë të gjetjes së tij. Polici britanike thotë se ka gjetur disa copëza, por nuk konfirmon se i përkasin të njëjtit avion. Por për shkak të errësirës është e pamundur të vazhdojë më tej kërkimet. “Gjatë një kërkimi 15 orësh, ku janë përdorur shumë mjete të…
Lajmet Media Politikë Sport
Biseda e fundit/Zhdukja e avionit me futbollistin, çfarë thotë babai i tij
Kur kanë kaluar disa orë nga zhdukja e avionit tip “Piper” ku udhëtonte futbollisti argjentinas Emiljano Sala, nuk ka ende të dhëna çfarë ka ndodhur me mjetin fluturues dhe anëtarët e bordit. Sala, lojtar i Nantës në kampionatin francez po udhëtonte drejt Kardifit për të firmosur kontratën e jetës me ekipin që militon në Premier League. Tashmë nuk ka dyshime që futbollisti 28 vjeçar udhëtonte me këtë avion të vogël.…