fotorilindjaere.press

Lajmet Media Politikë
Rita Ora kujton fillesat si shitëse atletesh: Nuk pendohem për asgjë
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka arritur këto vitet e fundit të konsolidojë karrierën e saj muzikore. Por fillesat nuk kanë qenë të lehta për Ritën, e cila punën e saj të parë e ka nisur në moshën 16-vjeç si shitëse në një dyqan atletesh. Gjatë një interviste të dhënë në Twitter me ndjekësit e saj në rrjete sociale këngëtarja u pyet se çfarë këshille do t’i jepte vetes…
Lajmet Media Politikë
Valbona Selimllari nostalgjike , ja si dukej vite më parë
Ajo konsiderohet si një nga ikonat e bukurisë shqiptare. Ish-misi Valbona Selimllari ka mbajtur kurorën e parë të bukurisë shqiptare në vitin 1991 dhe vijon akoma të jetë një nga më të bukurat në vendin tonë. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet vite më parë. Në këtë foto Valbonën e shohim me flokët më të shkurtër, por gjithnjë në formë dhe e kuruar./Xh.K/Opinion.al/
Lajmet Media Politikë
Bleona mesazh vajzave: Më mirë vetëm se të shfrytëzoheni
Këngëtarja Bleona Qereti,e cila karrierën e saj e vijon në SHBA shpesh bën postime që të ndërgjegjësojë vajzat dhe gratë për të dashur veten dhe gjithashtu për të respektuar veten në radhë të parë. Diçka të ngjashme ka bërë edhe me postimin e fundit të rrjete sociale, ku ka publikuar një foto në të cilën e shohim mjaft në formë dhe seksi. “Shumë vajza janë beqare pasi meshkujt po marrin…
Lajmet Media Politikë
Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë
Ujori Personat e lindur në shenjën e Ujorit nuk arrijnë dot të mbajnë një ekuilibër sa i përket ndjesive dhe arsyes. Ujorët nuk dinë të krijojnë një lidhje të qëndrueshme pasi nuk dinë të shprehin dashurinë. Bricjapi Të linduri në shenjën e Bricjapit janë shumë praktik dhe diçka e tillë mund të shkaktojë probleme në çift. Ftohtësia e kësaj shenje horoskopi mund të çojë në kundërshtim me personalitetit e tij…
Lajmet Media Politikë Sport
Zidane trajner i Real Madridit, por sot për të ka folur veshja e gabuar
Ish-futbollisti i njohur Zinedine Zidane do të rikthehet në pankinën e skuadrës së Real Madridit si trajner i saj. Por ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje në daljen e tij për t’u konfirmuar si trajner i Real Madridit ka qenë pikërisht veshja. Francezi kishte zgjedhur një palë xhinse të ngushta (skinny) një xhaketë dhe një palë atlete por pa çorape. Paraqitja e tij është komentuar negativisht nga mediat, duke…
Lajmet Media Politikë
Ju kujtohet ‘Sarpi’, nuk e do njihni me pamjen e re
Është një nga aktorët turk e preferuar jo të vetëm në Turqi, por edhe në Shqipëri. I njohur për rolin e Sarp në serialin “I infiltruari”, aktori Cagatay Ulusoy u pëlqye shumë në vendin tonë dhe tashmë është duke xhiruar një serial të ri për platformën e njohur Netflix. Por në promon për këtë serial të ri, e shohim ‘Sarpin’ me një pamje tërësisht të ndryshuar. Më të shëndoshë dhe…
Lajmet Media Politikë
Aktore në serialin e famshëm amerikan, Bleona publikon foto nga xhirimet
Prej nëntorit këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka lajmëruar se do të jetë pjesë e një seriali të famshëm amerikan. Bëhet fjalë për sezonin e dyte të serialit ‘Paper Empire’ që pritet të dalë së shpejti. Me një fotografi të publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, Bleona ka treguar look-un e saj gjatë xhirimeve. Ende nuk dihet roli i saj në serial, por nga fotografia kuptohet se ajo sërish…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Ariana Grande fotografohet duke darkuar me ish të dashurin
Pak javë më parë këngëtarja e njohur Ariana Grande u fotografua së bashku me ish të dashurin e saj Big Sean. Por mesa duket Big Sean nuk është i vetmi ish tek i cili Grande është ‘kthyer’. Këtë herë paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me Graham Philips. Ata janë fotografuar së bashku në rrugët e New York dhe më pas kanë darkuar përreth 2 orë së bashku. Nuk dihet nëse…
Lajmet Media Politikë
Foto/Lady Gaga i kthehet ‘zakonit’ të vjetër
Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Lady Gaga ka qenë një nga emrat më të lakuar nga personazhet e njohur. Pjesëmarrja e saj në çmimet Oscar dhe gjithçka çfarë ndodhi më pas bëri që për Gagën të flitet dhe shkruhet pafund. Pas marrjes së një çmimi Oscar dhe ‘rrëmujës’ që  bëri performanca e saj dhe e Bradley Cooper, ajo ka realizuar një set fotografik të veçantë për revistën “V”. Me pamjen e…
Lajmet Media Politikë
Foto/Lady Gaga i kthehet ‘zakonit’ të vjetër
Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Lady Gaga ka qenë një nga emrat më të lakuar nga personazhet e njohur. Pjesëmarrja e saj në çmimet Oscar dhe gjithçka çfarë ndodhi më pas bëri që për Gagën të flitet dhe shkruhet pafund. Pas marrjes së një çmimi Oscar dhe ‘rrëmujës’ që  bëri performanca e saj dhe e Bradley Cooper, ajo ka realizuar një set fotografik të veçantë për revistën “V”. Me pamjen e…
Lajmet Media Politikë
Foto/Lady Gaga i kthehet ‘zakonit’ të vjetër
Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Lady Gaga ka qenë një nga emrat më të lakuar nga personazhet e njohur. Pjesëmarrja e saj në çmimet Oscar dhe gjithçka çfarë ndodhi më pas bëri që për Gagën të flitet dhe shkruhet pafund. Pas marrjes së një çmimi Oscar dhe ‘rrëmujës’ që  bëri performanca e saj dhe e Bradley Cooper, ajo ka realizuar një set fotografik të veçantë për revistën “V”. Me pamjen e…
Lajmet Media Politikë
Foto/Lady Gaga i kthehet ‘zakonit’ të vjetër
Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Lady Gaga ka qenë një nga emrat më të lakuar nga personazhet e njohur. Pjesëmarrja e saj në çmimet Oscar dhe gjithçka çfarë ndodhi më pas bëri që për Gagën të flitet dhe shkruhet pafund. Pas marrjes së një çmimi Oscar dhe ‘rrëmujës’ që  bëri performanca e saj dhe e Bradley Cooper, ajo ka realizuar një set fotografik të veçantë për revistën “V”. Me pamjen e…