Khloerilindjaere.press

Lajmet Media Politikë
Zaimina Vasjari tregon arsyen pse partneri i saj u mërzit kur lindi vajza
Zaimina Vasjari pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”  foli ndër të tjera edhe për eksperiencën e saj si nënë. E pyetur për gëzimin që ndjeu ajo dhe bashkëshorti i saj Klodi kur u bënë prindër, Zaimina u shpreh se ai nuk e ka pritur mirë ardhjen e bebushes, madje është mërzitur: “Klodi ka edhe dy vajza të tjera. Ai u mërzit kur lindi Khloe sepse e kishte bindur…
Lajmet Media Politikë
Khloe Kardashian dhurata luksoze mikeshave të ngushta për ditëlindje
Khloe Kardashian ka nisur festimet për ditëlindjen e 36-të të shoqes së saj të ngushtë Malika Haqq dhe motrës së saj binjake Khadijah Haqq McCray. 34-vjeçarja mori një aeroplan privat për të festuar ditëlindjen e mikeshave të saj, ndërsa në videot e publikuara dëgjohet duke thënë “Gëzuar ditëlindjen” ndërsa shkruan “Më të mirat për shoqet e mia më të mira”. Vajzat e nisën festën në bordin e avionit me shampanjë dhe ëmbëlsira,…
Lajmet Media Politikë
Khloe Kardashian dhurata luksoze mikeshave të ngushta për ditëlindje
Khloe Kardashian ka nisur festimet për ditëlindjen e 36-të të shoqes së saj të ngushtë Malika Haqq dhe motrës së saj binjake Khadijah Haqq McCray. 34-vjeçarja mori një aeroplan privat për të festuar ditëlindjen e mikeshave të saj, ndërsa në videot e publikuara dëgjohet duke thënë “Gëzuar ditëlindjen” ndërsa shkruan “Më të mirat për shoqet e mia më të mira”. Vajzat e nisën festën në bordin e avionit me shampanjë dhe ëmbëlsira,…
Lajmet Media Politikë
Khloe Kardashian dhurata luksoze mikeshave të ngushta për ditëlindje
Khloe Kardashian ka nisur festimet për ditëlindjen e 36-të të shoqes së saj të ngushtë Malika Haqq dhe motrës së saj binjake Khadijah Haqq McCray. 34-vjeçarja mori një aeroplan privat për të festuar ditëlindjen e mikeshave të saj, ndërsa në videot e publikuara dëgjohet duke thënë “Gëzuar ditëlindjen” ndërsa shkruan “Më të mirat për shoqet e mia më të mira”. Vajzat e nisën festën në bordin e avionit me shampanjë dhe ëmbëlsira,…
Lajmet Media Politikë
Khloe Kardashian dhurata luksoze mikeshave të ngushta për ditëlindje
Khloe Kardashian ka nisur festimet për ditëlindjen e 36-të të shoqes së saj të ngushtë Malika Haqq dhe motrës së saj binjake Khadijah Haqq McCray. 34-vjeçarja mori një aeroplan privat për të festuar ditëlindjen e mikeshave të saj, ndërsa në videot e publikuara dëgjohet duke thënë “Gëzuar ditëlindjen” ndërsa shkruan “Më të mirat për shoqet e mia më të mira”. Vajzat e nisën festën në bordin e avionit me shampanjë dhe ëmbëlsira,…
Lajmet Media Politikë
Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods mund të fitojë miliona dollarë
E gjithë bota e saj u kthye përmbys javën e kaluar kur u zbulua se Jordyn Woods kishte tradhtuar besimin e shoqeve të saj, Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian duke u afruar më shumë seç duhej me partnerin e kësaj të fundit. Por për Jordyn Woods e gjithë kjo mund të kthehet në më shumë famë dhe para, pasi mediat raportuan se 21-vjeçares i është ofruar një shfaqje televizive dhe…
Lajmet Media Politikë
Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods mund të fitojë miliona dollarë
E gjithë bota e saj u kthye përmbys javën e kaluar kur u zbulua se Jordyn Woods kishte tradhtuar besimin e shoqeve të saj, Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian duke u afruar më shumë seç duhej me partnerin e kësaj të fundit. Por për Jordyn Woods e gjithë kjo mund të kthehet në më shumë famë dhe para, pasi mediat raportuan se 21-vjeçares i është ofruar një shfaqje televizive dhe…
Lajmet Media Politikë
Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods mund të fitojë miliona dollarë
E gjithë bota e saj u kthye përmbys javën e kaluar kur u zbulua se Jordyn Woods kishte tradhtuar besimin e shoqeve të saj, Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian duke u afruar më shumë seç duhej me partnerin e kësaj të fundit. Por për Jordyn Woods e gjithë kjo mund të kthehet në më shumë famë dhe para, pasi mediat raportuan se 21-vjeçares i është ofruar një shfaqje televizive dhe…
Lajmet Media Politikë
Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods mund të fitojë miliona dollarë
E gjithë bota e saj u kthye përmbys javën e kaluar kur u zbulua se Jordyn Woods kishte tradhtuar besimin e shoqeve të saj, Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian duke u afruar më shumë seç duhej me partnerin e kësaj të fundit. Por për Jordyn Woods e gjithë kjo mund të kthehet në më shumë famë dhe para, pasi mediat raportuan se 21-vjeçares i është ofruar një shfaqje televizive dhe…
Lajmet Media Politikë
Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods mund të fitojë miliona dollarë
E gjithë bota e saj u kthye përmbys javën e kaluar kur u zbulua se Jordyn Woods kishte tradhtuar besimin e shoqeve të saj, Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian duke u afruar më shumë seç duhej me partnerin e kësaj të fundit. Por për Jordyn Woods e gjithë kjo mund të kthehet në më shumë famë dhe para, pasi mediat raportuan se 21-vjeçares i është ofruar një shfaqje televizive dhe…
Lajmet Media Politikë
Pas tradhëtisë me shoqen e ngushtë, reagon ish-partneri i Khloe Kardashian
Një ditë më parë, Khloe Kardashian publikoi disa foto mjaft sexy në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqej me motrat e saj, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner. Teksa pozonte veshur me një fustan transparente që i tregonte linjat, Khloe mori miliona pëlqime dhe komente. Por midis tyre, ra në sy një “like” nga ish-partneri i saj Tristan Thompson. Kujtojmë se Tristan para pak ditësh e ka tradhtuar Khloen me…
Lajmet Media Politikë
Pas tradhëtisë me shoqen e ngushtë, reagon ish-partneri i Khloe Kardashian
Një ditë më parë, Khloe Kardashian publikoi disa foto mjaft sexy në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqej me motrat e saj, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner. Teksa pozonte veshur me një fustan transparente që i tregonte linjat, Khloe mori miliona pëlqime dhe komente. Por midis tyre, ra në sy një “like” nga ish-partneri i saj Tristan Thompson. Kujtojmë se Tristan para pak ditësh e ka tradhtuar Khloen me…
Lajmet Media Politikë
Pas tradhëtisë me shoqen e ngushtë, reagon ish-partneri i Khloe Kardashian
Një ditë më parë, Khloe Kardashian publikoi disa foto mjaft sexy në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqej me motrat e saj, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner. Teksa pozonte veshur me një fustan transparente që i tregonte linjat, Khloe mori miliona pëlqime dhe komente. Por midis tyre, ra në sy një “like” nga ish-partneri i saj Tristan Thompson. Kujtojmë se Tristan para pak ditësh e ka tradhtuar Khloen me…
Lajmet Media Politikë
Pas tradhëtisë me shoqen e ngushtë, reagon ish-partneri i Khloe Kardashian
Një ditë më parë, Khloe Kardashian publikoi disa foto mjaft sexy në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqej me motrat e saj, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner. Teksa pozonte veshur me një fustan transparente që i tregonte linjat, Khloe mori miliona pëlqime dhe komente. Por midis tyre, ra në sy një “like” nga ish-partneri i saj Tristan Thompson. Kujtojmë se Tristan para pak ditësh e ka tradhtuar Khloen me…
Lajmet Media Politikë
Pas tradhëtisë me shoqen e ngushtë, reagon ish-partneri i Khloe Kardashian
Një ditë më parë, Khloe Kardashian publikoi disa foto mjaft sexy në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqej me motrat e saj, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner. Teksa pozonte veshur me një fustan transparente që i tregonte linjat, Khloe mori miliona pëlqime dhe komente. Por midis tyre, ra në sy një “like” nga ish-partneri i saj Tristan Thompson. Kujtojmë se Tristan para pak ditësh e ka tradhtuar Khloen me…
Lajmet Media Politikë
Jordyn Woods gjen “një fajtor” për puthjet me partnerin e Khloe Kardashian
Prej ditësh një ndër lajmet më të komentuara në mediat rozë është tradhëtia e bujshme që partneri i Khloe Kardashian, i bëri kësaj të fundit me mikeshën e familjes, Jordyn Woods. Jordyn jetonte në vilën e Kylie Jenner, motrës së Khloes dhe ishte në çdo event të familjes prej disa vitesh ndaj ajo që ndodhi mes tyre u konsiderua një tradhëti e shumëfishtë. Edhe pse në gjendje të rëndë psikologjike…
Lajmet Media Politikë
I dashuri e tradhëtoi, cili ishte reagimi i parë publik i Khloe Kardashian
Ashtu siç pritej, Khloe Kardashian ka fshirë nga Instagrami të gjithë fotografitë e publikuara kohët e fundit me ish-të dashurin e saj, Tristan Thompson, pasi u raportua se ai e kishte tradhtuar me mikeshën e afërt të familjes,  Jordyn Woods, gjatë një feste. Khloe ka fshirë në profilin e saj të rrjetit social çdo fotografi me basketbollistin që nga muaji prill. Madje ajo ka fshirë edhe foton me buqetën me lule në formën…
Lajmet Media Politikë
Çfarë po ndodh me “dramën e re” të familjes Kardashian
Aktualisht kudo në rrjet qarkullojnë lajmet se Tristan Thompson ka tradhtuar Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods. Sipas “E!News”, Tristan dhe Jordyn shkuan me një grup miqsh të përbashkët në një festë private dhe qëndruan shumë pranë njëri-tjetrit duke flirtuar dhe duke u përkëdhelur deri në orët e para të mëngjesit. Mirëpo, së fundmi, një burim për “Us Weekly” pohoi se Khloe është takuar me…
Lajmet Media Politikë
Khloe Kardashian kryqëzohet nga fansat, shkak u bë një foto
Ylli i “Keeping Up with The Kardashian”, Khloe Kardashian postoi një foto të thonjve në Instagram dhe fansat e kryqëzuan duke e quajtur një nënë të pakujdesshme. Sipas “DireDonna” një nënë e re nuk duhet t’i mbajë thonjtë e gjatë sepse përpos pelenave që duhen ndërruar, thonjtë mbajnë mikrobe të dëmshme për fëmijët, por Khloe nuk është një mama tipike. Pas reagimeve të shumta, nëna e re shpërndau këtë postim në…
Lajmet Media Politikë
Khloe Kardashian dështon sërish me photoshopin
Ndjekësit e Khloe Kardashian e kanë vënë sërish në qendër të akuzave se përdor photoshop të tepruar, pasi sipas tyre në foton e saj të fundit ka diçka që nuk shkon. Në foto dallohet se gishti i madh i dorës së majtë ka vërtetë një problem, madje duket se Khloe ka dy të tillë. Disa ndjekës e kanë quajtur photoshop të dështuar, por fansat më besnik të Kardashianëve e kanë…