ndarjerilindjaere.press

Lajmet Media Politikë
A është ndarë nga Ronela Hajati? Ja çfarë thotë Young Zerka
Vetëm pak ditë më parë në mediat rozë u shpërnda me shpejtësi lajmi se Young Zerka dhe Ronela Hajati janë ndarë përfundimisht. Pavarësisht se dyshja gjithnjë është përfolur për romancën disavjeçare, ata vetë nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht atë. Por cili është reagimi i tyre lidhur me lajmet e ndarjes? Gjatë një interviste për “Prive.al”, Young Zerka ka folur për herë të parë për lajmet lidhur me ndarjen e…
Lajmet Media Politikë
Të sapomartuarit drejt ndarjes, këngëtari i njohur probleme me depresionin
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, po kalojnë një periudhë të vështirë. Burime për Us Weekly janë shprehur se çifti i martuar prej vetëm muajsh, mund të shkojnë drejt ndarjes dhe shkaku është Justin Bieber. “Ai ende ka nevojë dhe e do atë në jetën e tij, por kjo periudhë që po kalojnë është shumë e vështirë për të dy.”, tha një burim i afërt me çiftin. Problemet me depresionin të këngëtarit…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Demi Lovato shfaqet e qeshur pas ndarjes nga stilisti
Javën që lamë pas u publikua në media ndarja e këngëtares dhe aktores Demi Lovato nga i dashuri i saj, stilisti Henri Levy. Ata kanë qëndruar 4-muaj së bashku dhe sipas mediave të huaja shkak për këtë ndarje është bërë fakti që Levy nuk i ka qëndruar pranë Demit në periudhën kur ka qenë e shtruar në qendrën e rehabilitimit. Por mbrëmjen që lamë pas paparacët e kanë fotografuar këngëtaren…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Rita Ora ndahet nga i dashuri aktor
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe i dashuri i saj, aktori Andrew Garfield mësohet t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas një mikeshe të përbashkët ata janë të mërzitur për këtë fakt, por e kanë pranuar situatën dhe po vijojnë jetët e tyre. Miqtë e Ritës janë shprehur se ajo gjatë nëntorit të vitit që lamë pas u kishte folur për njohjen me Garfield dhe se madje ka…
Lajmet Media Politikë
Jeni ndarë? Ja si mund t’a kaloni më shpejt
Ndarja e një çifti është një gjithnjë një proces mjaft i vështirë për t’u kaluar. Por sipas “Cosmopolitan” janë disa hapa që duhen ndjekur për t’a bërë sa më të lehtë përfundimin e marrëdhënies. 1-‘Block’, ‘Mute’ apo ‘Unfollow’. Duhet të bëni të pamundurën që ta mbani larg nga jeta juaj ish-partnerin. Hapi i parë është t’a hiqni nga rrjetet sociale. 2-Nëse kjo histori ka marrë fund duhet patjetër të shkëpusni…
Lajmet Media Politikë
Jeni ndarë? Ja si mund t’a kaloni më shpejt
Ndarja e një çifti është një gjithnjë një proces mjaft i vështirë për t’u kaluar. Por sipas “Cosmopolitan” janë disa hapa që duhen ndjekur për t’a bërë sa më të lehtë përfundimin e marrëdhënies. 1-‘Block’, ‘Mute’ apo ‘Unfollow’. Duhet të bëni të pamundurën që ta mbani larg nga jeta juaj ish-partnerin. Hapi i parë është t’a hiqni nga rrjetet sociale. 2-Nëse kjo histori ka marrë fund duhet patjetër të shkëpusni…